MEME LAB+

 

memelab+

MEMELAB+, ağırlıklı olarak meme hastalıklarında olmak üzere tarama, tanı, girişimsel radyoloji, evreleme, tedavi rehberliği ve danışmanlık hizmetleri veren, alanında en üst düzeyde uzmanlık, deneyim ve profesyonellik sunan bir radyoloji kliniğidir.

MEMELAB+’da “koruyucu” hekimlik, “bütüncül” değerlendirme ve “kişiselleştirilmiş” yaklaşım ilkeleri esastır. Bu ilkelerin gereği olarak “tetkik” değil, “hasta” odaklıyız! Başka değişle, MEMELAB+’da her hastamız, kendisine has gereksinimleriyle “eşsiz” kabul edilir; genel değil, “ona en uygun” çözümler yaratılır, sağlıkta ve hastalıkta… Netice, MEMELAB+’dan her zaman memnuniyet, güven ve huzurla ayrılmalarıdır.

Siz de bizim kadar farkında mısınız kendi “biricikliğinizin”?

“Sağlığınız için değer” bir girişimde bulunmaya ne dersiniz? Bizi aramanız için en uygun gün, bugün!

 

Ancak İLKE  Sağlık kapsamında kadın hastalarımız kadar erkek hastalarımız da meme dışı organlara yönelik ultrason incelemelerini yaptırır ve tüm radyolojik değerlendirmeleri hakkında ikinci görüş almak için başvururlar.

Henüz hastamız değilseniz kendiniz için bir ayrıcalık yaratın ve farklarımızı yaşayarak görün!

 

meme-lab+

MEME LAB+ 

Welcome to the Center of Excellence for breast diagnosis and screening services. If you are one of our patients or one of our referring physicians, you already know what distinguishes Meme Lab+.In addition to offering a level of imaging expertise that is unparalleled in Turkey, we are known for the unique and compassionate way we address the needs of our patients.

If you have an opportunity to refer a patient or become one yourself, you will learn first hand why patients so generously compliment our service

Whatsapp Hattı
0531 508 99 03