MEME LAB+

 

memelab+MEME LAB+, meme kanseri tarama ve tanısında mükemmelliğe ve öncülüğe odaklanmıştır.Bunun için dünyanın en ileri teknolojisini en üst düzeyde uzmanlık, deneyim ve adanmışlıkla  birleştirir.

Hastalarımız, onların gereksinimlerine eşsiz duyarlılıkla yaklaştığımızı bilir, MEME LAB+’ dan  daima güvende, huzurlu ve mutlu ayrılırlar.

MEME LAB+, ağırlıklı olarak meme hastalıklarında tanı , tarama ve girişimsel radyoloji  (biyopsi, aspirasyon) hizmetleri veren, alanında en üst düzeyde profesyonellik sunan bir tıbbi görüntüleme merkezidir.

Ancak İLKE  Sağlık kapsamında kadın hastalarımız kadar erkek hastalarımız da meme dışı organlara yönelik ultrason incelemelerini yaptırır ve tüm radyolojik değerlendirmeleri hakkında ikinci görüş almak için başvururlar.

Henüz hastamız değilseniz kendiniz için bir ayrıcalık yaratın ve farklarımızı yaşayarak görün!

 

meme-lab+

MEME LAB+ 

Welcome to the Center of Excellence for breast diagnosis and screening services. If you are one of our patients or one of our referring physicians, you already know what distinguishes Meme Lab+.In addition to offering a level of imaging expertise that is unparalleled in Turkey, we are known for the unique and compassionate way we address the needs of our patients.

If you have an opportunity to refer a patient or become one yourself, you will learn first hand why patients so generously compliment our service

Whatsapp Hattı
Call Now Button0312 446 59 13